Üretim Tesisi

100’dan fazla tam otomatik CNC makinesin bulunduğu üretim bandı ve 100’den fazla alanında uzman personeli ile ürünlerini hem hızlı hem de daha kaliteli üretmektedir.

Sürekli yenilenen hammadde tedariği ve üstün kalite kontrol mekanizması ile fiyat – performans açısından maksimum faydayı sağlayacak ürünleri müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

28.000 m²

Fabrika Açık Alanı

20.000 m²

Fabrika Kapalı Alanı

+100

Personel

+100

CNC Üretim Parkuru

Tedarik

Özerbaş Makine,  ticari işlemlerinde  her zaman güveni ve kaliteyi ön planda tutarak geniş tedarik ağı ile her an her üretime hazırdır.

Arge

Teknolojimizi ve kalitemizi her geçen gün geliştiren ve bizi rakiplerimizden farklılaştıran AR-GE birimimiz, kendi alanında uzman ekibi ve son teknoloji ekipmanları ile profesyonel bir şekilde işlemlerini yürüterek Özerbaş kalitesini büyütmektedirler. Gelişen teknolojiyi en önde takip ederek iş ortaklarımızın kalite çıtasını çok en üst seviyede tutuyoruz.

İhracat

En büyük hedefimiz dünya pazarında ülke ihracatına katkı sağlayarak üretim kapasitesini ve kalitesini her geçen gün arttırmaktır. Bu doğrultuda firmamız başta Avrupa ve Amerika olmak üzere 30’un üzerinde ülkeye ürünlerimizi ihraç etme başarısı gösterdik.